By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Akcija prehrane ptica - Baračka 2009

      Pod pokroviteljstvom glavnog šumskog inspektora "Vojvodina Šume" gosp. Elizabete Vojnić Stanić i našeg Kluba organizovan je obilazak prirodnog rezervata "Gornje podunavlje" i ekološke učionice "Baračka" kod Bezdana

, gde su uz naše članove Kluba učestvovali i dvanaestoro osnovaca sa nastavnikom Stevanom Zurkovićem iz OŠ "Ivo Lola Ribar", sekcija "Čuvari prirode".

      Pre polaska šumski inspektor je održao predavanje kako bi se što bolje upoznali i bili upućeni oprirodnim bogatstvima Gornjeg podunavlja. Kada smo stigli u ekološku učionicu "Baračka" odmah smo krenuli u obilazak prirodnog rezervata,vozili čamcem, družili se, napravili akciju hranjenja ptica u šumi na već određenim mestima.

      Ljubazni domaćini su nam skuvali odličan pasulj, te smo se posle ručka uputili put Koluta da posetimo "ZOO Miki" čime smo završili ovo divno druženje.

sof bioforologo2 pergamona logo as vage logo 122x122 lasta logo