By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Zoo Miki - 2008.god.

    Naš dugogodišnji prijatelj ZOO "Miki" iz Koluta nam se obratio za malu pomoć i druženje što smo sa zadovoljstvom prihvatili.

Nekolicina članova našeg kluba se odazvalia pozivu i uz druženje i šalu smo obišli prostor ZOO "Miki", te mu pomogli oko farbanja ograde kaveza u kojem borave medvedi. Nakon akcije Miki nam se odužio dobrim ribljim paprikašom.

   Kad spominjemo ovog našeg prijatelja treba pomenuti i njegovo gostoprimstvo prilikom zajedničke posete našeg kluba i članova Kluba pobratima, sekcije ptičara iz Subotice koji su nam uzvratili posetu i bili naši gosti jedno lepo poslepodne gde smo uz ručak i druženje razmenjivali iskustva te dogovarali zajedničke aktivnosti u narednom periodu.

 

 

 

Miki021
Miki021
Miki022
Miki022
Miki025
Miki025
Miki031
Miki031
Miki036
Miki036
miki20
miki20
mikiare
mikiare
mikiare1
mikiare1

sof bioforologo2 pergamona logo as vage logo 122x122 lasta logo