By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Predavanje iz oblasti problematike uzgoja i bolesti ptica

 U okviru redovnog sastanka članstva 3.7.2012, gost,a inače  dugogodišnji prijatelj i član našeg Kluba bio je Stanko Galić, apsolvent na Veterinarskom fakultetu u Zagrebu, koji nam je upriličio jedno vrlo kvalitetno i korisno predavanje iz raznih oblasti ornitologije.

Neke od tema su bile :

Reproduktivna problematika leženja kod papagaja - od uparivanja roditelja preko leženja jaja, komplikacija kod zaostajanja jaja, do izleganja mladih,

Vitamini u ishrani ptica i njihova važnost u različitim procesima života ptice(mitarenje,priprema za parenje i leženje jaja),

Grinje vazdusnih kesa i druge bolesti ptica....  

Sve u svemu jedno izuzetno lepo i nadasve korisno druženje u prostorijama našeg Kluba. Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo Stanku što je našao vremena i volje da nam priredi ovo predavanje, Uprava Kluba.