By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Skupština 2022

Skupstina202201

U subotu, 19.03.2022. je održana godišnja Skupština kluba. Sagledano je stanje u Klubu, ostvareni rezultati i proglašeni najuspešniji takmičari u protekloj godini.

Skupština je održana u sali Maslačkovo sokače u Somboru. Prisutni su bili članovi kluba i gosti ispred Društva “Sombor 1871”, Sekcije ptičara UOSŽ”Subotica”, predsednik SOF-a Tomek Robert i prijatelji Kluba.

Skupština je protekla u radnoj atmosferi, trebali su se sagledati rezultati rada predhodne godine za naš Klub. Podneti su izveštaji o radu i aktivnostima Kluba, finansijsko stanje, stanje inventara i spisak opreme Kluba. Doneta odluka o visini godišnje klubske članarine u izvosu od 2000,00 dinara.

Sagledano je učešće naših izlagača na izložbama u protekloj sezoni i konačno stanje u klupskom takmičenju Memorijal "Đuro Drobina" za takmičarsku 20201 – 2022. te proglašeni najbolji takmičari : Dragan Kusonić, Goran Sapožničenko i Srđan Vojkić.

Pod tačkom Razno prisutnima su se obratili Tomek Robert predsednik SOF-a, Šarčević Marko (Sekcija ptičara iz Subotice), Gromilović Igor ispred   Društva odgaivača sitnih životinja "Sombor 1871",  i izneli svoje viđenje rada našeg kluba kao i planove o radu u narednom periodu svako iz svoje pozicije i delokruga aktivnosti.

Posle oficijelnog dela usledila je svečana večera uz prelepo druženje prijatelja.

Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022
Skupština 2022